UDANA INAUGURACJA

1 : 1 - M. Radek

2 : 1 - S. Luban

Sędzia: Pan K. Olczyk

Skład Sparty: A. Mika, M. Kubat, G. Monkos, M. Radek, P. Piosek, M. Pudło, D. Szymanek, A. Chłopaś, J. Bula, J. Wocław, M. Monkos, S. Luban, A. Honisz, W. Sowa, J. Liszka, D. Rupik,

Czytaj opis.

Wczoraj wieczorem bardzo udanie rozpoczęliśmy tegoroczne rozgrywki, pokonując dobrze dysponowaną drużynę Unii Kalety 2 : 1 Mecz lepiej rozpoczęli goście, piłka bardziej ich „słuchała”, przeprowadzali ciekawe akcje a w środku pola brylował oczywiście nie kto inny, jak nasz kolega Gienek. Piłka kilkakrotnie mijała naszą bramkę po groźnych strzałach zawodników z Kalet. Również my mieliśmy swoje szanse, lecz brakowało celności i może trochę szczęścia. Po jednej z szybkich akcji gości jeden z ich zawodników został sfaulowany przed naszym polem karnym. Podyktowany rzut wolny, pięknym strzałem nad murem zamienił na bramkę zamienił S. Lebek. Była to przysłowiowa bramka do szatni, gdyż sędzia zakończył pierwszą połowę kilkadziesiąt sekund później.

Drugą część zaczęliśmy z małymi roszadami w składzie. Do środka pola przesunął się Mariusz R. co zaowocowało lepszymi i szybszymi akcjami. Optycznie przeważaliśmy na boisku, czego efektem była wyrównująca bramka strzelona właśnie przez Mariusza. Gra się trochę zaostrzyła, po zderzeniu lekko ucierpiała głowa Artura Ch. Kiedy większość myślała, że spotkanie zakończy się remisem, przeprowadzamy akcję środkiem boiska. Faul przed polem karnym. Do piłki podchodzi Sebastian L. i precyzyjnym strzałem lewą nogą ustala wynik meczu.

A po meczu oczywiście grill i piwko. Dziękujemy drużynie Unii za mecz, byli wymagającym przeciwnikiem, skutecznie pokazując gdzie mamy braki.

autor: ~miro112 2012-05-03 21:32:05

avatar Potwierdzam w pełni komentarz Damiana, rzeczywiście drużyna z Kalet była bardzo wymagająca. Myślę, że się rozkręcimy i będziemy grali na swoim poziomie.Na razie pierwszy mecz "do przodu".