UNIA KALETY - SPARTA LUBLINIEC  1 : 1

Bramki:  1 : 0  ?

1 : 1  S. Luban

Skład Sparty: D. Sulima, M. Kubat, J.Bula, M. Radek, G. Monkos, D. Rupik, A. Chłopaś, E. Urbańczyk, I. Sukienik, S. Luban, M. Monkos, D. Szymanek

Kolejne spotkanie na "styk" jeśli chodzi o skład osobowy! Przykre jest to, że pomimo tylu zdeklarowanych oldbojów (kadra liczy ponad 20 osób) przyjeżdżamy na mecz w 11-tu! Przy bardzo licznej ekipie przeciwników wyglądaliśmy mizernie, w związku z tym nasz skład zasilił Genek, oldboj z dwoma obywatelstwami. Po kilku minutach gry kontuzji doznał Irek, więc i tak do końca meczu graliśmy bez zmiany. Spotkanie toczyło się w dość szybkim tempie, było w miarę wyrównane, choć mieliśmy zdecydowanie więcej sytuacji do strzelenia bramek. Niestety tego dnia raziliśmy nieskutecznością. Zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie dogodnych sytuacji nie wykorzystali Bastek, Mariusz i Marek, który to przynajmniej dwa razy powinien zakończyć sytuacje strzałem, a nie szukać podaniem osaczonego przez obrońców Sebastiana. Biorąc pod uwagę, to, że graliśmy bez zmiany wynik 1:1 jest dla nas dobrym rezultatem. Nadmienić jeszcze należy, że w bramce po raz pierwszy w Oldboyach wystąpił Darek Sulima. Zważywszy na jego długą przerwę w występach na boisku, to rozegrał dobre spotkanie i popisał się dwiema ładnymi paradami.