LKS Sparta Lubliniec - Oldboys - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 76, wczoraj: 134
ogółem: 237 483

statystyki szczegółowe

Aktualności

DRUŻYNY, CIEKAWOSTKI

  • autor: Damian, 2015-03-02 20:58

 

 

Poniżej kilka ciekawostek z turnieju a w rozwinięciu

prezentacja drużyn.

 

W turnieju rozegrano 16 meczów, w których strzelono 86 bramek - to daje średnią 5,375 bramek w jednym spotkaniu. Najwięcej goli zdobyto w meczu ZAGŁĘBIE - IZOSTAL - 10, najmniej - 2 bramki w meczu GÓRNIK - SPARTA II.

W rozgrywkach wzięło udział 81 zawodników. Najstarszym graczem był Mirosław Kwaśniak (Zagłębie) - 59 lat, zaś najmłodszym Bartłomiej Laburda (Górnik) - 35 lat skończy w grudniu.

 

Średnia wieku poszczególnych drużyn:

1. TKKF PEDAGOG - 45 LAT

2. OLDBOYS OSADNIK - 44,7 LAT

3. ZAGŁĘBIE D. G. - 44,3 LAT

4. PIAST GLIWICE - 43,9 LAT

5. SPARTA I - 43.3 LAT

6. IZOSTAL ZAWADZKIE - 41,5 LAT

7. GÓRNIK ZABRZE - 40,2 LAT

8. SPARTA II - 40,2 LAT

 

czytaj dalej

 

 

MIEJSCE I

IZOSTAL

IZOSTAL ZAWADZKIE: Grzegorz Monkos,Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Górecki, Grzegorz Nowak

Zbigniew Sodel, Mariusz Sikora,  Robert Wybraniec, Mariusz Dudarewicz, Rober Gwóźdź

 

MIEJSCE II

SPARTA I

SPARTA I: Artur Chłopaś, Mirosław Kubat, Józef Wocław, Adam Mika, Arnold Gadecki, Rafał Koza

Przemysław Górkiewicz, Damian Rupik, Dariusz Sulima, Mariusz Pudło, Eugeniusz Urbańczyk

Adam Podbioł, Ireneusz Bodora, SZTAB: Kazimierz Dorożyński, Wiesław Sowa

 

MIEJSCE III

GÓRNIK

GÓRNIK:  Jarosław Tąder, Tomasz Macha, Grzegorz Dziuk, Tomasz Dragan, Bartłomiej Laburda

Jerzy Urban, Tomasz Stani, Marcin Cebula, Andrzej Orzeszek, Michał Malkowski, Bartłomiej Perek

 

MIEJSCE IV

PEDAGOG

PEDAGOG: Tomasz Maniura, Dariusz Anzorge, Józef Sobczak, Jacek Łuczyński, Dominik Stróżyk,

Grzegorz Olesiński, Mirosław Pietrzak, Maciej Polak, Ireneusz Plaza, Alfred Michna, Piotr Bąk

 

MIEJSCE V

 SPARTA II

SPARTA II: Mariusz Radek, Janusz Bula, Adam Bielewicz, Rufin Rojek, Szymon Bienek,

Marek Monkos, Damian Kuboś, Krzysztof Prokop, Sebastian Luban, Jarosław Sagan

SZTAB: Dariusz Szymanek

 

MIEJSCE VI

PIAST

PIAST: Eugeniusz Kottko, Bartosz Kowal, Robert Walkowiak,Sławomir Czekaj,

Tomasz Pawuł, Witold Czekański, Tadeusz Sztorc, Henryk Szymański

 

MIEJSCE VII

BABIENICA

 OLDBOY BABIENICA: Leon Osadnik, Eryk Matyl, Tomasz Klabis, Marek Filipczyk,

Leszek Broncel, Marek Matyl, Roman Michalski, Adam Janecki, Rafał Klabis 

 

 MIEJSCE VIII

BABIENICA

ZAGŁĘBIE: Mirosław Kwaśniak, Damian Duda, Robert Swierc, Grzegorz Bernaś

Artur Szostak, Paweł Cieślik, Tomasz Krzykowski, Mariusz Ilienick, Jarosław Skrzypiec

 

 


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [1224]
 

autor: ~janek 2015-03-03 18:30:55

avatar Damian, dobra robota ,dzięki.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

OTWARCIE STADIONU
Ładowanie...

Reklama