Skład Sparty: Rafał Koza, Damian Rupik, Szymon Bienek, Andrzej Jasiewicz, Adam Podbioł,

Mariusz Pudło, Irek Bodora.

Sztab: Darek Szymanek, Kazik Dorożyński, Janek Mańka, Wiesiu "Tuptuś" Sowa.

Czytaj dalej!

Niedziela, to nie dla wszystkich najlepszy dzień do grania w piłkę, dlatego na Pierwszym Halowym Turnieju Oldbojów w Krupskim Młynie gramy w dość okrojonym składzie. Przede wszystkim w bramce staje Kozi, któremu musiały przypomnieć się czasy juniorskie, kiedy był etatowym bramkarzem. Oprócz nas w turnieju startują: ASA Budowlani, Nitron oraz KS Krupa. Rozgrywki prowadzone są systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu trafiamy od razu na naszpikowaną naszymi zawodnikami drużynę ASA. Znamy się doskonale, mecz jest bardzo zacięty. Obejmujemy prowadzenie po strzale Andrzeja, ale wynik wyrównuje niezawodny Bastek. Po chwili ponownie trafia Andrzej, wychodzimy na prowadzenia i nie oddajemy już go do końca. Zwycięstwo bardzo ważne, gdyż ASA była upatrywana w gronie faworyta. W drugim spotkaniu gramy z miejscowymi, drużyną NITRON, która uległa w swoim pierwszym meczu KRUPIE. Gramy na luzie i doprowadzamy do 3 : 0. Potem następuje jakieś rozluźnienie i przeciwnik nas dogania. Po reprymendzie w przerwie, kontrolujemy grę w drugiej połowie i ostatecznie wygrywamy 5 : 3. Trzecie spotkanie gramy już na dużym zmęczeniu, we znaki daje się godzina przerwy - mięśnie zastygły wink. Teoretycznie wystarcza nam remis, ale podobno gramy swoje. Niestety tracimy pierwszą bramkę, ale przyjmujemy to spokoje, jest jeszcze dużo czasu. Przeciwnik, mimo tylko jednego zawodnika na zmianę, gra bardzo ambitnie. Wygrywając z nami nieźle namieszają w tabeli, gdzie o lokacie będzie decydowała każda bramka. Staramy się opóźniać grę, wymieniamy piłkę na własnej połowie. Strzelamy pięć bramek co wydaje się być wystarczającą zaliczką. Niestety, przeciwnik przeprowadza kilka kontr i doprowadza do wyniku 5 : 4. Zostały 2 minuty i robi się nerwowo. Praktycznie bronimy wyniku i udaje nam się. Zdobywamy 9 punktów i wygrywamy turniej.

Nie liczyliśmy na zwycięstwo, ale się udało. Turniej zaliczamy do udanych, opłacało się zarwać niedzielę. Zgarniamy jeszcze indywidualną nagrodę - Kojak zostaje najlepszym strzelcem zdobywając 6 bramek. Taką samą ilość zdobywa też Bastek, ale o kolejności wśród snajperów decyduje miejsce w tabeli całej drużyny.

I oczywiście jeszcze raz składamy życzenia Przemkowi z okazji narodzin syna winkcheeky