PRZEGRANA

autor: ~FAN 2016-05-15 22:10:29

avatar Po prostu lanie

autor: ~FAN 2016-05-15 22:11:59

avatar jak wygrywacie to piszecie nawet w ten sam dzień to troche teraz żałosne chyba że pan admin jeszcze nie doszedł do siebie po balandze..

autor: ~Janusz 2016-05-16 08:19:51

avatar Szanowny Panie Fan! Porażki są wpisane
w życie człowieka i nawet czasami są nieodłącznym elementem osiągnięcia sukcesu. Dla nas zwycięstwem jest to, że tworzymy grupę przyjaciół - ludzi z pasją, którzy lubią z sobą przebywać i potrafią się cieszyć z wygranej, ale i wspierać się po "laniu" jak Pan raczył nazwać wynik ostatniego meczu. Jako DRUŻYNA zawsze jesteśmy razem: w dzień urodzin , w dobrych chwilach, ale też w tych trudnych jak kontuzje, choroby. Potrafimy też uczcić pamięć tych, których już z nami nie ma...Ale dziękujemy za komentarz, bo przypomniał nam pan Fan starą piłkarską maksymę, że "lepiej się wygrywa niż przegrywa". Ale wie Pan, że czasami milczenie jest złotem i wcale nie jest żałosne. Racja, trzeba sprawdzić co z adminem. Pozdrawiam Fana, innych fanów i kolegów Spartan.

autor: ~Admin 2016-05-16 08:58:52

avatar Szanowny Kolego strona oldbojów została stworzona dla nich samych, po to by mogli się w jakiś sposób komunikować, przekazywać ważne informacje. Bardzo nam miło, że odwiedzają ją też inne osoby, nie związane z drużyną. Wszyscy ludzie zajmujący się w oldbojach organizacją robią to społecznie i w ramach swojego wolnego czasu. Dotyczy to również umieszczanych newsów na stronie. Ich treść i czas kiedy zostają napisane nie zależy od sukcesów drużyny a tym bardziej stanu zdrowia Administratora! Dla Twojej informacji, tym razem Admin nie był na meczu więc informacja o wyniku ukazała się po czasie w minimalnej wersji. Chcę podkreślić, że nasza strona nie jest miejscem do wywoływania jakichkolwiek kłótni, umieszczania hejterskich wpisów i szerzenia nienawiści.

autor: ~Admin 2016-05-16 08:59:32

avatar Zaznaczam też, że Administrator oprócz umieszczenia newsów ma w swoich rękach olbrzymie narzędzia (dlatego jest Administratorem :-) ) dzięki którym wie, że użytkownicy: ~FAN, ~zawodnik, ~bolo, ~fan, to ta sama osoba! Zna też adresy z którego umieszczane są wszystkie wpisy na stronie!
Nikt w sieci nie jest anonimowy! Pozdrawiam i zapraszam do konstruktywnej dyskusji.