Skład: A. Mika, M.Kubat, R. Rojek, D. Kuboś, R. Koza, M. Radek,

E. Urbańczyk, Ł Grabiński, M. Pudło, A. Jasiewicz, J. Wocław, I. Bodora, Sz. Bienek,

W. Sowa, J. Liszka, A Chłopaś

Sztab: K. Dorożyński, J. Mańka, D. Rupik

Jak zwykle pojedynek z Pedagogiem toczy się w nerwowej atmosferze - jak to derby. Być może sędzia dopuścił do takiej sytuacji podejmując kilka kontrowersyjnych decyzji... Nijak to się ma oczywiści do pomeczowej imprezy, gdzie przyjaźń "między narodami" kwitnie. Co do meczu, to przewaga nasza była bezapelacyjna. Niestety nieskuteczność biało-zielonych była porażająca. Pierwsza połowa powinna skończyć się wynikiem 4:0 dla nas, ale wyszło dużo skromniej. W drugiej obraz gry się nie zmienia. Siedzimy na połowie przeciwnika... ale dalej nie umiemy strzelić. Sami śrubujemy bardzo dobry wynik bramkarza Pedagoga. Rywale strzelają na 2:2 i robi się nerwowo. Sytuacja dla nas - wolny z 17 metrów, Genek silnym strzałem umieszcza piłkę  w siatce. Przeciwnik się załamuje a Gien dokłada na 4:2.

Wygrana raczej zasłużona, lecz chyba w kiepskim stylu, ale w świat idzie wynik....