Skład: K. Knop, Sz. Bienek, J. Bula, T. Mańka, D. Kuboś, M. Radek, A. Chłopaś, R. Rojek

Ł. Grabiński, J. Wocław, A. Podbioł, D. Rupik, A Gadecki, M. Kubat, A. Jelonek, R. Koza,

J. Liszka, W. Sowa, S. Krawczyk

Sztab: K. Dorożyński, J. Mańka, D. Szymanek

czytaj dalej

W sobotni poranek stawiamy się w Kamieńskich Młynach na Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Woźniki. Prócz nas w imprezie biorą udział gospodarze Warta Kamieńskie Młyny oraz Oldboje Psary - Babienica. Ponownie nie dojechała ekipa z Boronowa. Do gry w naszej drużynie gotowych jest aż 19 zawodników, to cieszy. Pierwszy mecz rozgrywamy z Wartą, spotkanie początkowo jest wyrównane, choć strzelamy pierwsi bramkę do przerwy remis. W drugiej części nasza przewaga wzrasta, co dokumentujemy jeszcze trzema bramkami. Następne spotkanie, już w palącym słońcu, grami z Oldbojami Psary - Babienica. Przeciwnicy od samego początku nastawili się na obronę całą drużyną i sporadyczne ataki. Ciężko było nam strzelić pierwszą bramkę ale do przerwy wygrywamy 2 : 0. W drugiej połowie Babieniczanie nie mają już nic do stracenia i grają otwarty futbol. Udaje na m się wykorzystać ten fakt i dokładamy jeszcze 5 goli.

Trzeci mecz turnieju pomiędzy Wartą a Babienicą był bardzo wyrównany i zacięty a lejący się z nieba żar nie ułatwiał gry. Ostatecznie zwyciężają gospodarze i zajmują drugie miejsce w turnieju.