WSPÓLNA WYGRANA

• autor: Damian, 2016-12-17 22:20

Choć tym razem to nie mecz, to sukces też bardzo cieszy. Rok temu, na pierwszym Memoriale Andrzeja Radka kilku naszych kolegów (nie chcieli, by wymieniać ich z nazwiska) wyszło z inicjatywą ufundowania nagrobka dla zmarłego w 2012 roku, byłego trenera Sparty Pana Zygfryda Olschoka. Zorganizowaliśmy wtedy loterię fantową oraz zbiórkę do puszek a wszystkie pieniądze zostały przekazane na ten szczytny cel. Zebrani kibice, zawodnicy wszystkich zespołów bardzo chętnie wspierali naszą akcję. Do akcji dołączyli też sponsorzy, kluby piłkarskie z naszego lokalnego podwórka oraz osoby prywatne. Efekt tej zbiórki prezentuje się poniżej:

W tym miejscu należą się wielkie podziękowania dla pomysłodawców, organizatorów tego przedsięwzięcia, wszystkich ofiarodawców, darczyńców, sponsorów których nie sposób wymienić z osobna - za każdy złożony grosz bardzo serdecznie dziękujemy. Przy okazji zapraszamy do osobistego odwiedzenia cmentarza w Lubecku i chwili zadumy nad grobem trenera Olschoka.

autor: ~Marek Olschok 2017-01-08 12:25:27

avatar Bardzo dziękuję za ufundowanie pomnika mojemu ojcu Zygfryd Olschok