LKS Sparta Lubliniec - Oldboys - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 330, wczoraj: 275
ogółem: 305 481

statystyki szczegółowe

Aktualności

REMIS

  • autor: Damian, 2017-10-06 23:10

 

KS SPARTA LUBLINIEC - RKS RADOMSKO   

 

 0 : 0

 

 

Skład: K. Knop, A. Mika, M. Kubat, Sz. Bienek, I. Skałka, M. Pudło, M. Radek,

T. Mańka, A. Chłopaś, Wocek, S. Krawczyk, D. Rupik, J. Liszka, J. Bula,

I. Bodora, A. Jelonek 

Sztab: K. Dorożyński, J. Mańka, P. Górkiewicz, Ł. Grabiński, 

 

FOTO BY LAKI

czytaj dalej

Kontakt z naszymi dzisiejszymi przeciwnikami złapaliśmy przez Piasta Gliwice. Oldboje z Radomska bardzo chcieli z nami zagrać. Goście dojechali z małym opóźnieniem z uwagi na kilka nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. W pierwszej połowie pogoda idealna do grania, lekka mżawka nie przeszkadzała w grze. Już po pierwszych zagraniach przeciwników wiedzieliśmy, że mecz będzie należał do tych "trudniejszych". Zawodnicy waleczni, nie odstawiali nogi, zgrani i przede wszystkim bardzo szybcy. Często zmieniając pozycje w linii ataku starali się wyprzedzać naszych stoperów. Po kilku takich zagraniach dwukrotnie udało im się uciec naszym obrońcom stwarzając sobie dogodne sytuacje, lecz na posterunku był broniący w pierwszej połowie naszej bramki Kobza. My zaś próbowaliśmy długimi podaniami uruchamiać Szczotę, ale dziś ewidentnie posyłane piłki do niego były zbyt krótkie, ale też obrońcy RKSu dorównywali mu szybkością. Po trzydziestopięciominutowej wymianie ciosów schodzimy na przerwę z bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie zaczyna padać gęsty deszcz, piłka staje się mniej przewidywalna. W naszej bramce staje Adam i od razu ma ręce pełne roboty, radomszczanie przeprowadzają szybkie akcje a jedną z nich kończą  niespodziewanym strzałem z dalszej odległości, po którym piłka obija naszą poprzeczkę i wpada w ręce bramkarza.Tempo meczu nie spada, wreszcie celne i długie podanie otrzymuje Szczota, przyjmuję piłkę i sam pędzi na bramkę. Z narożnika pola bramkowego oddaje  niecelny strzał, ale w tym samym momencie zostaje podcięty przez obrońcę a sędzia dyktuje dla nas rzut karny. Do jedenastki podchodzi nasz etatowy wykonawca - Szymon, niestety nie strzela tak jak zawsze a bramkarz przeciwników paruję piłkę na róg. Mecz zaczyna się zaostrzać, co boleśnie odczuli Artur i Mario. Akcje wyprowadzane są na zmianę przez każdą z drużyn, okazje wręcz stuprocentowe marnują piłkarze z Radomska a i u nas Mirek czy Jelon nie potrafią zdobyć gola.

Mecz kończy się zasłużonym remisem. Mimo nieciekawej pogody, kilku ostrych wejść na boisku, grało się bardzo fajnie. Oldboje RKSu są bardzo dobrym i wymagającym przeciwnikiem.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [134]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

Memoriał
Ładowanie...

Reklama