Bramki: M. Radek, S Krawczyk x3, Wocek, R. Koza

Skład: A. Mika, Sz. Bienek, M. Kubat, D. Kuboś, R. Koza, A. Jelonek,

A. Mostowy, I. Bodora,

Sztab: K. Dorożyński, D. Rupik, Z. Pachura

Sędzia: P. Polaczek

czytaj dalej

Jak zwykle mecze z Oldbojami z Młynów są zacięte ale rozgrywane w przyjacielskiej atmosferze. Nie inaczej było i tym razem. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, gdyby nie nasza nieskuteczność mogliśmy już od początku wysoko prowadzić. Dopiero w 28 minucie wychodzimy na prowadzenie po strzale Mariusza, potem przewagę mają przeciwnicy lecz dobra postawa Adama w bramce pozwala nam zejść na przerwę bez straty gola. Druga połowa to już całkowita nasza dominacja. Rywale tylko z jednym zawodnikiem rezerwowym nie dali rady siłowo, popełniali błędy w obronie, co skrzętnie wykorzystał Szczota, popisując się hattrickiem. Na listę strzelców wpisuje się też Wocek i to z prawej nogi! a podmęczonego rywala dobija Kozi ustalając wynik na 6 : 0