LKS Sparta Lubliniec - Oldboys - strona nieoficjalna

• autor: Damian, 2018-06-18 18:08

SPARTA OLDBOJE - KSIĘŻA

10 : 4

BRAMKI: S. Krawczyk x3, A. Podbioł x2, Sz. Bienek, A. Mostowy, Wocek, M Radek, K. Dorożyński!

Najstarsi zawodnicy z naszej drużyny, Kazik, Wocek, Licha, pamiętają ostatnie mecze oldbojów z księżmi. Podobno kiedyś była to tradycja. My chcąc do niej nawiązać i niejako ją reaktywować postanowiliśmy zorganizować taki mecz przy okazji Dni Lublińca. Przy ładnej pogodzie i dość licznie zgromadzonej publiczności rozpoczęliśmy to przyjacielskie spotkanie. Już po kilku minutach okazało się, że ekipa gości, choć wzmocniona młodzieżą (ministrantami, lektorami) nie będzie miała szans na nawiązanie równorzędnej walki. Po szybkim prowadzeniu, golu Szymona z rzutu karnego, kanonadę rozpoczęli Szczota i Kojak, do bramki trafiali jeszcze Łysy, Mario, Wocek a na koniec zmęczonego przeciwnika "dobija" nasz trener Kazik, który bosą stopą umieścił piłkę w bramce. Ku uciesze kibiców ekipie księży udaje się strzelić cztery bramki i spotkanie kończy się wynikiem 10 : 4. Mecz okazał się trafionym pomysłem, który zamierzamy kontynuować w kolejnych latach.

Przy okazji spotkała nas jeszcze jedna miła rzecz, po dłuższej nieobecności do ekipy dołączył nasz przyjaciel Janek, któremu życzymy dużo zdrowia.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Dni Lublińca